June 13, 2017

Inwestycje

Poznaj dotychczasowe realizacje firmy House Partner. Zobacz galerię zdjęć zakończonych inwestycji  i przekonaj się, jak House Partner przekształca pomysły w rzeczywistość!

AkcesMed

Firma Akces-Med to jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów wyrobów ortopedycznych w Polsce. Marka dostarcza swoje produkty do blisko 50 krajów na całym świecie. Dzięki owocnej współpracy i determinacji, udało nam się zakończyć ten projekt z sukcesem!

Teraz z dumą ogłaszamy, że hala produkcyjna jest już gotowa do użytku.

Inwestycja na ul. Wołyńskiej

Inwestycja w Rzeszowie przy ul. Wołyńskiej realizowana dla Spółdzielni Mieszkaniowej Projektant to idealne miejsce dla osób ceniących sobie przestrzeń i spokój.
Wysoki komfort w dogodnej lokalizacji to zdecydowane atuty tej realizacji!

FRAC

FRAC to sieć sklepów spożywczo-przemysłowych, która powstała w 1994 roku i od tego czasu ciągle się rozwija. Jesteśmy dumni, że dołożyliśmy swoją cegiełkę (a nawet kilka) do inwestycji na ulicy Odrzykońskiej.

Dara Kebab

Pierwszy lokal powstał w marcu 2010 roku w samym centrum rzeszowskiego Rynku. Drugi mieści się przy ul. Grunwaldzkiej 24. Budowę trzeciego lokalu sami mieliśmy okazję nadzorować. Możecie go zobaczyć wchodząc przez jedno z głównych wejść do galerii Millenium Hall.

Park Naukowo-Technologiczny Netrix

Centrum Badawczo-Rozwojowe Netrix SA to synonim technologii i innowacji nie tylko w swoim działaniu, ale i w architekturze. Zastosowanie dużych gabarytów przeszkleń pozwoliło uzyskać nowoczesną kompozycję zamkniętą w prostej konstrukcji. Nowoczesny na zewnątrz i wewnątrz, elegancki i komfortowy budynek to zdecydowanie flagowa inwestycja, którą mieliśmy okazję realizować!

Inwestycja na ul. Przemysłowej

Stacja benzynowa Circle K przy ul. Przemysłowej to nasza inwestycja ukończona w maju 2021 roku. Budowa stacji paliw to zadanie wymagające precyzji i specjalistycznej wiedzy. Tylko generalny wykonawca posiadający odpowiednie umiejętności w tym zakresie może zagwarantować profesjonalne i bezpieczne wykonanie tego rodzaju projektu.

Inwestycja na ul. Podmiejskiej

Inwestycja na ul. K. Wojtyły

Inwestycja w Stobiernej

Inwestycja na ul. Warneńczyka

Inwestycja na ul. Maczka

Inwestycja na ul. 9 Dywizji Piechoty

Inwestycja na ul. Zawiszy

Inwestycja na ul. Dominikańskiej

Inwestycja na ul. Strażackiej

Domki jednorodzinne przy ul. Śnieżnej w Rzeszowie

Domy w zabudowie szeregowej – ul. Zelwerowicza w Rzeszowie

Domy wielorodzinne – ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie

Domy w zabudowie szeregowej – ul. Gościnna w Rzeszowie

Domy w zabudowie szeregowej – ul. Podgórskiego w Rzeszowie